Pár triků jak vylepšit svůj herní config II.

Návody

Je tu pokračování "Pár triků jak vylepšit svůj herní config". Název Mluví snad za vše. Ukážeme si jak na begrip jump, ořežeme trochu csko od nepotřebnýho plevele a zrychlíme stahování map, pluginů a zvuků ze serverů.

Skvělé příkazy, které nám ořežou trochu hru

Každý z těchto příkazů se zapíná přes konzoli. Když dáte za uvedený příkaz 1, zapne se. Pokud 0, tak se vypne.

cl_dynamiccrosshair 0/1 - Já už osobně nepoužívám, ale spousta hráčů je na tento příkaz zvyklá. Při pohybu, skákání nebo begrip jumpu, se rozšiřuje a zužuje crosshair. Při zadání 0 tomu zamezíme.

cl_dlmax 2048 - Sem se zadává hodnota rychlosti stahování modelů, map a zvuků ze serveru. Samozřejmě v kb. Hodnota 2048 je rychlost stahování 2 mb/s. Čím vyšší, tím rychlejší. Defaultně je nastaveno 128.

cl_minmodels 0/1 - Zapíná pouze jeden model hráčů jak u Counter Terroristů, tak i u Terroristů. Takže nevidíte ani VIP model na některých našich serverech.

cl_weather 0/1 - Vypíná počasí. Například neužitečný déšať na de_aztecu. Zamezí pádu FS na této mapě.

crosshair 0/1 - Vypíná ozdoby a červenou tečku u zaměřovacích pušek jako je AWP, SCOUT a další. Osobně mám vypnuto, často enní přes tu červenou tečku vidět hlava.

Geniální bindy II. doporučuji!

bind "n" "nightvision; stopsound;" - Při stlačení klávesy N se spustí Night Vision, pokud máte zakoupeno. Především se vypne nežádoucí zvuk. Jako "killing Spree" bučení krav na de_cbble, létání letadel na de_train nebo cvrkot na de_nuke.

bind "MWHEELUP" "+jump" - Pro lidi, co chodí na JUMP server. Skáčete nyní pomocí kolečka na myši.

bind "MWHEELDOWN" "+duck" - Mnohými zatracovaný BEGRIP JUMP, který dostal název podle švédského klanu begrip. Při správném provedení, není hráč slyšet, rozhazuje svůj vastní hitbox, rychlejší než při "walkování"


Brunes Admin

Prečo? Lebo ma to baví! www.brunes.sk