Pár triků jak vylepšit svůj herní config I.

Návody

Připravil jsme pro Vás naše příznivce pár typů, jak vylepšit vlastní herní config. Některé tipy se Vám budou hodit a zpříjemní vaše hraní. Nejen na našich serverech, ale i při klanových zápasech. Každý z těchto příkazů se zapíná přes konzoli. Když dáte za uvedený příkaz 1, zapne se. Pokud 0, tak se vypne.

Hud_saytext 0/1 - Vynikající pro choleriky, nerváky a další takové. Pokud si nechcete všímat, co píše soupeř nebo spoluhráč a zbytečně se nechat rozptylovat. Doporučuji tímto příkazem vypnout chat. Zvyšuje soustředění se na vlastní hru.

Hud_fastswich 0/1 - Pro hráče, kteří používají pro změnu zbraní numerické klávesy. Příkaz vypne, při zmáčknutí např. 2 (sekundární zbraně) animaci - potvrzení zbraně. Pokud nyní zmáčknete 2, skočí vám do ruky přímo USP, GLock nebo jiná zbraň, kterou jste si koupili.

_cl_autowepswitch 0/1 - (to podtržítko na začátku je důležité) Další z těch nejužitečnějších. Po vypnutí vám automaticky přestanou skákat zbraně do ruky. Vyplatí se, když jste v přestřelce a seberete bombu. Ta vám ovšem neskočí do ruky jako doposud a můžeš dál vesele střílet.

Geniální bindy

Mohl bych zde vypsat skripty pro csko, bunnyhop, begrip, fastzoom, nebo dávky u kalachu. Ty nejsou však nijak složitý a většina z vás na ně pak určitě přijde sama nebo je najde na netu. V kombinaci bind "tlačítko" "jeden ze tří příkazů" tvoří vražedně rychlou kombinaci "héčka, flashe a smouku".

weapon_hegrenade - He Grenade (výbušný granát)

weapon_flashbang - Flash Bang (oslňující granát)

weapon_smokegrenade - Smoke Grenade (kouřový granát) Nejlepší volba využít s postraními tlačítky na myši. Využívám u svého DeathAdderu.

např.: bind "mouse4" "weapon_hegrenade" bind "mouse5" "weapon_flashbang"


Brunes Admin

Prečo? Lebo ma to baví! www.brunes.sk