Jak se chovat při MATCHMAKING-u

Návody
Jak se chovat při MATCHMAKING-u

Po dlouhé době jsem odehrál matchmaking. Čekal jsem zábavu, možná trochu napětí při vyrovnaném mm. Čeho jsem se nedočkal. Jeden není slyšet, druhý reportuje jeden flash jako všichni na B (celou dobu tam chodil jen jeden), třetí brečí, že jsou všichni zaplí, čtvrtý padá, patý se nestačí divit (jsem to já). Chtěl bych tímto blogem dát pár rad malým dětem, který to zkouší s mm, mixy, cwčkami, tgčkami a dalšími zkratky pro zápas.

  1. Nainstaluj si pořádně komunikační program, pokud teda chceš s ostatními hrát zápasy, bez normální komunikace mezi lidmi můžeš dělat "hatera" na publiku fragtime.cz a bude všem fajn.
  2. Drž hubu, pokud nemáš co říct k zápasu. Kecy typu: "ten kokot je zapatý", "No jasně, jak mě viděl přes smoke", "Stále mi dává díry, cheater zasraný!", "Čurák, má noflash". K tomu se dá říct jen jedno, pokud si sednete, tam kde už nekempí ani NSáci, tak se nedivte, že dostáváte díry. Když házíte flashe, za ně dělá jim problémy, aby nic neviděli
  3. Buď týmový! Vždycky za každých okolností podpoř svůj tým i kdybyste prohrávali 13:0 za teroristy na dustu. Není nic horšího, když vám nevěří ani vlastní tým. Místo toho, aby člověk mohl poslouchat kroky soupeřů a soustředit se na svůj aim, slyší kecy při 2v2 situaci, to stejně nedáte.  
  4. Nebuď chytrý za každou cenu, váže se k 3. bodu. Pokud situaci nezvládnou tvý spoluhráči, ušetři si hlášky typu: "Já ti to říkal, že to nedáte.." Zároveň se nesnaž přechytračit leadera týmu, když řekne eco, tak nekupuj. Nic nedokáže nasrat víc, než když jedni mají kalacha bez vesty a ostatní jsou bez výbavy. Po prohraném kole, čeká další eco? Možná..
  5. Mysli! (Teď nepropaguji produkty firmy emco.) Při hře mysli, vyhodnocuj každou situaci, aby ses stal pro tým užitečným a ne jen agentem beze slov. I hráč aniž by dal za zápas jeden frag, může být pro tým přínosnější než člověk, co dá 7-8 fragů.
  6. Komunikuj! Pokud slyšíš, dupat jednoho člověka, řekni že slyšíš pouze jednoho. Když tam dupe stádo koňů, tak si pozvi posily. Je ale zbytečný z jednoho "faku" svolávat národní bezpečnost a NATO, když vzápětí jsou všichni na druhém stanovišti.
  7. Věr v sám sebe i ve svůj tým. Bez důvěry v sebe sama (všeho, ale s mírou), ještě nikdy nikdo nevyhrál. Pokud chceš brečet, řekni mamince, ať tě obejme, svěř se jí jak je ten svět nespravedlivej a vše bude OK.
  8. Nekaž hru! Nepoužívej cheaty ani jiné pomocné programy, pokud se chceš csko naučit a být lepší, s prográmky možná budeš trochu lepší, ale víceti to uškodí než pomůže!
  9. Nehraj to, jestli se nechceš řídit těmito body, akorát kazíš zábavu ostatním.   Příspěvek může obsahovat vysokou míru sprostých slov. Omlouvám se všem rodičům dětí, která tyto slova mohli pohoršit.

"Chovej se k týmu i k soupeřovi s respektem. Nejsi nejlepší. Slyšel jsi někdy walleho, že by řval: "Ten posranej markeloff, má abčko!"


Brunes Admin

Prečo? Lebo ma to baví! www.brunes.sk