GTA V

Recenzie

Rockstar Games po dlouhých třech letech ohlásili pokračování kultovní série GTA. Půjde v pořadí o pátý díl a tento ročník bude po všech stránkách plný návratů.

GRAND THEFT AUTO V ala GTA V

Rockstar Games po dlouhých třech letech ohlásili pokračování kultovní série GTA. Půjde v pořadí o pátý díl a tento ročník bude po všech stránkách plný návratů. Protagonista prvních dílů Toni Cipriani nám poněkud zestárnul a rozhodnul se praštit se svou kriminální minulostí. Chce být odpovědným tátou, mít dům a rodinu. Rozhodne se přestěhovat do Los Santos - které známe z GTA: San Andreas, aby začal plnit svůj sen. Jak už to ale chodí, tak naše minulost si nás najde vždy a všude. Velice brzy to bude opět GTA, jak ho všichni známe.

Podle vývojářů bude herní plocha dosposud největší jakou jsme ve hrách mohli vidět. Bude dookonce větší než v GTA: San Andreas, GTA IV a v populárním westernu Red Dead Redemption (a to dohromady). Jedna postava by se v rozsáhlém prostoru určitě ztrácela a proto nám budou nabídnuty rovnou tři hlavní hrdinové. prvním je zbohatlík Michael, který si nahrabal na bankovních loupežích. Žije si tak v luxusu a ve vysoké společnosti. Oproti tomu jeho feťácký kumpán Trevor je dost nevypočítatelný a chátrající. No a trojici uzavírá mladý a ambiciźní Franklin, který se vyznačuje tím, že má vše dosud před sebou. Kdo by čekal předem rozvržený děj, tak ten by se pletl. Budete to právě vy, kdo bude mezi kdykoliv přepínat mezi hrdiny(kromě probíhajících misí - po začátku už nejde znova volit).

Co nás čeká v GTA 5?

Volný a obrovský svět jak ho známe - nebo možná neznáme?! Hra za více postav. Neaktivní postavy si zatím budou dál žít svým životem a proto může docházet po převtělení ke vtipným situacím. Zbrusu nový způsob vyprávění příběhu. Nakupování domů sice padá, ale budete mít možnost tvrdě vydělané peníze investovat do filmového průmyslu nebo do nákupu vinic. Vylepšení bojového systému. Speciální vozidla jako - jízdní kola, motorky, čtyřkolky, vodní skútry, vrtulníky a letadla Spousty hodiny zábavy ve variabilním městě, který doplňuje dynamicky pojatý systémem vedlejších úkolů. Z minutové oddechovky se tak může stát práce na několik hodin.


Brunes Admin

Prečo? Lebo ma to baví! www.brunes.sk